Demo raportów wykonanych w usłudze Power BI

Wszystkie zaprezentowane poniżej raporty są wersjami demo z pełną funkcjonalnością jakie posiadają raporty produkcyjnie wdrożone u klientów.

Aby zapoznać się z działaniem raportów tworzonych za pomocą usługi Power BI wystarczy kliknąć na interesujący nas obszar w raporcie a wyświetli on dane. Użyj filtrów, aby zobaczyć interakcje między wskaźnikami. Zobacz jak kliknięcie na 1 ze wskaźników, okresów itd..: filtruje pozostałe informacje.

Korzyści i usprawnienia

Raportowanie z pomocą Power BI to wiele korzyści i usprawnień w zakresie aktualizacji i pozyskiwania danych, prezentacji i wizualizacji danych, automatyzacji procesu raportowego w każdym obszarze firmy.

 • automatyczna aktualizacja danych (nawet do 8 razy dziennie)
 • redukcja czasy poświęcanego na aktualizację danych
 • redukcja czasu poświęcanego na przygotowywanie raportów
 • przejrzysta interaktywna wizualizacja
 • dostęp do aktualnych wskaźników z każdego urządzenia
 • dostęp do raportów on-line
 • wszystkie interesujące Cię dane w jednym miejscu
 • nie jesteś już skazany na wiele excel-i
 • i wiele innych

Finanse: Budżetowanie i zarządzanie finansami

Masz kontrolę nad swoimi finansami i procesem budżetowania! Nasz łatwy w obsłudze model budżetowania, uwolni Cię od żmudnych technicznych czynności, abyś mógł się skupić na wnikliwej analizie i podejmowaniu decyzji.

 • Nie musisz tracić czasu ani wysiłku na zbieranie danych.

 • Super łatwa konsolidacja danych – nie musisz spędzać godzin na układaniu puzzli i klejenie Exceli.

 • Kontroluj postępy online i zobacz wszystkie kluczowe wskaźniki w jednym spojrzeniu.

 • Uzyskaj codzienne odświeżanie danych, a także możliwość cofania się w czasie i porównywania danych z poprzednich lat.

Administracja: Telekomunikacja

Monitoruj efektywnie koszty i wykorzystanie usług telekomunikacyjnych. Dzięki czemu będziesz w stanie oszczędzić pieniądze na zakupie abonamentów, usług dodatkowych przygotowując specyfikację zakupową (oszczędności mogą sięgnąć nawet 50% w skali roku). Będziesz wiedział, ile faktycznie zużywasz danych oraz którzy użytkownicy korzystają najwięcej z transmisji danych, roamingu czy usług premium.

Firmowa flota samochodowa

Flota samochodowa w twoje firmie to ważny obszar? Dzięki przygotowanej przez nas analityce, będziesz w stanie obniżać koszty posiadania samochód firmowych w zakresie finansowania (leasingi), ubezpieczeń, zużycia paliwa czy napraw serwisowych. Dowiesz się które elementy wpływają na wysokość kosztów i czy zmiana ich może spowodować oszczędności (możesz oszczędzić nawet do 25% na kosztach rocznych).

Sprzedaż

Sprzedaż to serce firmy, ale również monitorowanie wielu wskaźników wyliczanych na podstawie danych z wielu systemów np.: CRM, Finansowy i inne. Wszystkie te dane należy pobrać, zagregować, przetworzyć i przeanalizować. Power BI poradzi sobie z tym doskonale i wyświetli Ci wszystko w jednym miejscu na przejrzystych pulpitach, do których masz dostęp on-line.

Marketing

Nie musisz już przełączać się pomiędzy widokami w Google Analytics, Google Adwords dzięki czemu szybciej możesz podejmować trafne decyzje. Dane pobierane bezpośrednio z Google Analytics, Google Adwords, Facebooka ze wszystkich stron www jakie masz w zarządzaniu. Wszystkie interesujące Cię wskaźniki są przedstawione w czytelnych wizualizacjach.